RADOŚĆ Z LICZENIA

Czy Wasze dziecko interesuje się światem liczb?
A może odwrotnie – może ten świat je nudzi?
Może zniechęciło się do nauki matematyki i potrzebuje na nowo zauważyć, że liczenie znów stanie się fajne i interesujące? A może martwisz się jak pokazać dziecku, że słowo jeden kryje pojedyncze jabłko, ale i gruszkę, samochód, bo taka jest magia matematyki!
We wszystkich tych przypadkach klocki Newmero z pewnością będą niezastąpione :).

Nie od dziś wiadomo, że sama kartka i długopis nie wytłumaczą czym w rzeczywistości jest liczba. Wiemy już, że człowiek uczy się najlepiej i najszybciej jeśli w proces nauki zaangażowane są wszystkie jego zmysły. Tak właśnie działa Newmero. Dziecko ma szansę zobaczyć, dotknąć, zbudować i rozłożyć liczbę na jej składowe: jedności, dziesiątki, setki i tysiące. Może porównywać ze sobą różne wartości i zobaczyć, dotknąć tego co je różni. Klocki Newmero łatwo przeprowadzą twoje dziecko od liczenia na palcach do abstrakcyjnego myślenia, jakie cechuje matematyków.

Matematyka jest fajna. Nie utrudniajmy dzieciom tego co można zrozumieć w mig :).

Newmero wciągnie do zabawy dzieci, rodziców i nauczycieli. Dzięki tym klockom zobaczycie jak Wasze dzieci pozornie bawiąc się, bez wielu godzin nudnego tłumaczenia, same osiągają to, co w matematyce być może przerażało was samych. To będzie nie tylko zabawa, nie tylko zrozumienie matematyki, ale i budowanie pewności siebie, poczucia własnej wartości. Tego nie da się przecenić.


Aby zrozumieć na czym polega wyjątkowość tych klocków wystarczy, że obejrzycie filmy zamieszczone obok, na których dzieci bawią się klockami Newmero. Zasady są super proste a Wasze dziecko zrozumie je praktycznie natychmiast.

Pobawcie się ze swoim dzieckiem, a sami przekonacie się jak łatwo można rozwiązywać trudne zadania matematyczne bez otwierania książki!

Jeśli chcecie zobaczyć jakie gry i ćwiczenia przygotowaliśmy dla Was i Waszego dziecka zapraszamy do naszych gier matematycznych.

Zapisz

Zapisz

Zapisz